O nas

Garść informacji o naszej szkole nauki jazdy Ale Jazda.

Więcej niż przygotowanie do egzaminu.

Ale Jazda jest w czołówce szkół jazdy w Olsztynie. Z nami bezproblemowo zdasz egzamin. Jesteśmy szkołą jazdy oferującą przyjazny i dostosowany do każdego program szkoleń. Przyszłych kierowców przygotowujemy do pewnej, samodzielnej i bezpiecznej jazdy samochodem, a także do pewnego zdania egzaminu na prawo jazdy. Instruktorzy Ale Jazda posiadają bogate doświadczenie w prowadzeniu kursów nauki jazdy. Doceniamy zaufanie jakim obdarzono nas, korzystając z naszych usług, dlatego dokładamy wszelkich starań aby zapewnić jak najwyższy poziom szkolenia.

Image Designers
Jeśli samochód nie sprawia przyjemności, to nie można go określić tym mianem.

Akio Toyoda, szef Toyota Motor Corporation

Image Designers
Image Designers

Nasza szkoła nauki jazdy znajduje się w Olsztynie i w jej obszarze realizujemy zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w szkoleniach kierowców dysponujemy wiedzą, która pozwala nam wyeliminować niemal każdy problem, jaki pojawia się podczas zajęć i w trakcie opanowywania rozmaitych umiejętności. Proponujemy doskonałe przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kategorii B.

Image Designers

Profesjonalne szkolenie, nauka bezpiecznego kierowania pojazdem, nauka pod okiem profesjonalnych wykładowców i instruktorów, bezstresową atmosferę na zajęciach, indywidualne podejście do każdej uczącej się osoby, przyjdź i zdaj egzamin z nami!

Adres

Wilczyńskiego 6A / 201,
10-692 Olsztyn

Telefon

+48 537 537 774
Logo OSK Ale Jazda Grzegab © 2021 All right reserved. OSK Ale Jazda.